WAŁBRZYCH
ul. Stacyjna 2
Tel.: (74) 840-83-77

Węgiel sprzedaż - skład opału - miał węglowy - eko groszek

Oferta

Węgiel Wałrzych

Węgiel Wałrzych

Oferta firmy zawiera większość znanych i popularnych odmian materiałów opałowych. Sprowadzane przez nas surowce charakteryzują się doskonałą jakością ponieważ od wielu lat współpracujemy z najlepszymi firmami zajmującymi się wydobyciem węgla. Posiadamy szeroką ofertę obejmującą między innymi takie rodzaje węgla jak ekogroszek wyróżniający się małą ilością substancji nie ulegających procesom spalania. Kolejnym paliwem opałowym w naszej ofercie jest miał węglowy, stanowiący jedną z najbardziej uniwersalnych form surowców grzewczych. Oferujemy również wysokokaloryczny węgiel kostkę należący do  niezawodnych odmian stałych paliw opałowych. W ofercie firmy można również znaleźć węgiel orzech, wyróżniający się niezwykle czystą konsystencją pozbawioną jakichkolwiek odpadów pogarszających stan techniczny każdego pieca. Zajmujemy się również sprzedażą groszku węglowego, który jest niezwykle wydajnym i stosunkowo tanim materiałem grzewczym.

Cennik detaliczny węgla z Kompanii Węglowej S.A.
obowiązujący od lipca 2014
 

Węgiel Kostka

Węgiel Retopal

Węgiel Orzech

Miał węglowy

Węgiel Orzech I

Flot

Węgiel Orzech II

Muł

Węgiel Groszek

Koks

Węgiel Ekogroszek

Węgiel brunatny

Wybierz nasz skład opałowy i kup Węgiel w Wałbrzychu!

Naczelną zasadą naszego działania jest indywidualne podejście do klienta, co w połączeniu z odpowiednim przygotowaniem sprzętowym i organizacyjnym pozwala nam zrealizować każde zlecenie. Dynamiczny rozwój firmy opiera się na rosnącej z każdym rokiem liczbie zadowolonych kontrahentów.

Dzięki współpracy z naszą firmą nie muszą się Państwo martwić transportem opału! Usługę wykonamy profesjonalnie i zgodnie z zamówieniem. Świadczymy usługi transportowe na terenie Wałbrzycha, Strzegomia i Świebodzic.

Gwarantujemy, że współpraca z nami to czysta przyjemność! Jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Priorytetem jest bowiem dla nas to, aby wszelkie zlecenia realizować kompleksowo, w możliwie jak najniższych cenach!

Google+