WAŁBRZYCH
ul. Stacyjna 2
Tel.: (74) 840-83-77


Transport / Bocznica

 

TRANSPORT

 

      Naczelną zasadą naszego działania jest indywidualne podejście do klienta, co w połączeniu z odpowiednim przygotowaniem sprzętowym i organizacyjnym pozwala nam zrealizować każde zlecenie. Dynamiczny rozwój firmy opiera się na rosnącej z każdym rokiem liczbie zadowolonych kontrahentów.

     Dzięki współpracy z naszą firmą nie muszą się Państwo martwić transportem opału! Usługę wykonamy profesjonalnie i zgodnie z zamówieniem. Świadczymy usługi transportowe na terenie Wałbrzycha, Strzegomia i Świebodzic.

     Gwarantujemy, że współpraca z nami to czysta przyjemność! Jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Priorytetem jest bowiem dla nas to, aby wszelkie zlecenia realizować kompleksowo, w możliwie jak najniższych cenach!

     Posiadamy własny transport samochodami samowyładowczymi od 0,5 tony do 24 ton którymi realizujemy dowóz węgla pod wskazany adres. Transport węgla to nie tylko kwestia jego ilości, sposobu załadunku i odległości od punktu docelowego. Kwestię istotną stanowi tutaj również dobór formy transportu. Oczywiście jest on zależny nie tylko od ilości transportowanego materiału, ale także od tego, gdzie węgiel ma być dostarczony i jakim środkiem transportu najlepiej do punktu „odbiorczego” dojechać.

   Nasza firma dysponuje własną flotą transportową, co jest niewątpliwym ułatwieniem tak dla zamawiających. W takich sytuacjach do przewozu węgla często używa się samochodów o właściwym udźwigu oraz swobodnych możliwościach załadunku i rozładunku. Niekiedy też węgiel transportowany jest w wagonach pociągów towarowych.

BOCZNICA KOLEJOWA

 

    Jako zarządca infrastruktury odpłatnie udostępniamy tor dł. 500mb do celów załadunku/rozładunku wagonów  w stacji PKP Wałbrzych-Szczawienko. Dysponujemy także sprzętem rozładunkowym.

Więcej informacji pod numerem telefonu: Rajca Marek – 604695186

STATUT SIECI KOLEJOWEJ:

Statut Sieci Kolejowej Skład Opału Marek Rajca

ŚWIADECTWO BEZPIECZEŃSTWA:

ŚWIADECTWO BEZPIECZEŃSTWA

 

Google+